Naprawa drukarek

 

Profesjonalny - serwis drukarekZajmujemy się pogwarancyjną naprawą drukarek laserowych i atramentowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych znanych producentów: Brother, HP, Canon, Lexmark, Epson, Xerox, Ricoh, Kyocera, Konica Minolta, OKI, Dell, Nashuatec, Panasonic, Sharp, Samsung, Toshiba oraz Olivetti.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług, które pozwolą utrzymać sprzęt w dobrym stanie, a także przedłużyć jego żywotność.
Oferowane usługi:
• czyszczenie i konserwacja sprzętu,
• przeglądy okresowe,
• udrożnianie głowic drukujących,
• naprawę usterek elektronicznych (płyt głównych oraz zasilaczy),
• wymianę części mechanicznych,
• instalację i konfigurację sterowników.  

 

Jeżeli samodzielnie nie potrafią Państwo sprawdzić, co uszkodziło się w drukarce, wówczas zapraszamy do naszego serwisu drukarek w Katowicach - bezpłatnie sprawdzimy co się stało i poinformujemy Państwa o stanie technicznym urządzenia i szacowanych kosztach naprawy.
Z doświadczenia wiemy, że dostarczenie niektórych drukarek czy urządzeń biurowych jest uciążliwe dla klienta, dlatego też naprawa drukarek może odbyć się w miejscu określonym przez klienta - istnieje bowiem możliwość dojazdu naszych serwisantów do klienta na terenie Katowic.
W naszym serwisie dostarczony sprzęt naprawiamy szybko - czas realizacji 1-3 dni robocze. Na życzenie klienta udostępniamy drukarki zastępcze na czas trwania naprawy.
W naszej ofercie znajdują się także: drukarki i kserokopiarki, papier, oryginalne oraz zamienne tusze i tonery.
Dla stałych klientów przygotowaliśmy systemy rabatowe, a także darmowy dojazd serwisantów.
Back to Top